Adres

Nilüfer Ticaret Merkezi 64.Sokak No:18-20 Nilüfer/Bursa

İletişim Bilgileri

Telefon numarası

  • 444 67 32

Biz Kimiz

Etkili teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir ekip ruhu anlayışında; nitelik, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

1985’ten günümüze TÜRKİYE genelinde ; sanayi sektörü ağırlıklı olmak üzere su , buhar , kızgın yağ ve diğer özel akışkanların kullanıldığı ısıtma , soğutma , tesisat , sistem tasarımı , akışkan kontrolü ve ekipmanları konularında üst düzey bilgi ve deneyime sahip firmamızın ana politikası , satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Devamlı gelişim düşüncesi doğrultusunda hareket eden ORFA ; teklif ve siparişleri en kısa sürede ve hatasız olarak müşteriye ulaştırmak için oluşturduğu bilgi-işlem ağı , müşterilerle birebir diyalog halinde bulunan teknik temsilcileri ve acil servis ekibi sayesinde , kendi sektöründe üstün kalite – üstün hizmet anlayışını benimseyerek lider duruma gelmiştir.

Salyangozlu, Blok tipi pompalar tek kademeli, uçtan emişli monoblok tipte santifüj pompalardır. Standard olarak kapalı çarklı ve mekanik salmastralı olarak üretilmektedir.