Predu Basınç Düşürücü Vana (0.8-2,5 Bar) DN80

Marka: ARI ARMATUREN
Ürün Kodu: 03617
28.348,05TL
Vergiler Hariç: 24.023,77TL

Predu Basınç Düşürücü Vana (0.8-2,5 Bar) DN80

Ari Armaturen Basınç Düşürücü Vanalar, az bakım gerektiren,oransal çalışan ve yardımcı enerjiye ihtiyaç duymayan ürünlerdir. Geniş ayar sahası ve yay diski vasıtasıyla kolay ayarlama imkanına sahip bu vanalar, değiştirilebilir tahrik ünitesine ve baskı yaylarına sahiptirler.

Yay yüklü, tek oturtmalı vanada giriş ve çıkış basınçları körük vasıtasıyla dengelenmiştir. Basınç denge körüğü paslanmaz çeliktir (DN15’ den DN25’ e kadar Kvs değeri 1). 0.4 ve 1 olan tiplerde basınç denge körüğü bulunmaz. Standart klapesi sayesinde düşük gürültülü çalışmaya uygundur.

Basınç düşürücü vana çıkış hattındaki basıncı, ayarlanan değerde tutar. Çıkış basıncı yükseldiğinde vana kapatır.

Vana, yatay boru hatlarına monte edilmelidir ve tahrik ünitesi aşağıya sarkmalıdır. Akış vana üzerinde bulunan ok yönünde olmalıdır. Boru hattı, vana içindeki yoğuşmayı önlemek için vananın her iki tarafına hafif aşağıya meyilli olarak monte edilmelidir.

DN100’ e kadar olan vanalarda vana ve tahrik ünitesi ayrı olarak sunulur. Montajları, vananın hatta montajından önce veya sonra yapılabilir. DN125’ den büyük çaplarda ise vana ve tahrik ünitesi montajlıdır. Basınç ölçülen nokta ile vana arasında yaklaşık 1 metre mesafe olmalıdır.

Uygulamalar:
- Enerji üretimi
- Rafineriler
- Petrokimya tesisleri
- Kimya sektörü
- Gıda tesisleri
- Kağıt fabrikaları

Ürün Özellikleri
Ayar Sahası (bar) 0,8-2,5
Bağlantı Şekli Flanşlı
Basınç Sınıfı PN16
Çap DN80
Figür Numarası 12.701
Gövde Pik Döküm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
EN ÇOK İNCELENLER