Kuru Rotorlu

Kuru Rotorlu

Kuru Rotorlu Sirkülasyon İn-Line Santrifüj Pompalar, standart motorlar ve mekanik salmastralarla çalışan tek kademeli hat tipi santrifüj pompalardan oluşur. Rijit kaplin kullanılmıştır; pompa ve motor ayrı üniteler halindedir.Bu sayede salmastrasız tipteki benzer pompalarla karşılaştırıldığında transfer sıvısındaki kirlere karşı daha yüksek direnç gösterir. Kuru Rotorlu Sirkülasyon Pompaları, güvenilirlik ve verimlilik söz konusu olduğunda dikkate değer bir performans sergiler. Motorları sessiz çalışmaları ve yüksek verimlilikleriyle ön plana çıkar.

Korozyona karşı dayanıklılık sağlamak için pompalara elektro kaplama uygulanabilir. Frekans konvertörü entegre edildiğinden farklı kontrol yöntemlerinin kullanılması mümkündür. Pompalar, uygulamalarınız için yüksek enerji tasarrufu ve konfor garanti eder.

Teknik Bilgi:

Debi Q: Maks. 4600 m3/h

Basma Yüks. Hm.: Maks.170 m

Sıvı Sıcaklığı: -25°C ile +150°C arası

Sistem Basıncı: Maks. 25 bar

Özellikler & Avantajlar:

Yüksek verimlilik sağlayacak şekilde optimize edilmiş hidrolik tasarım

Düşük güç tüketimi

Verimliliği yüksek motorlar

Güç aralığı 1,1 kW ile 90 kW arasında değişen 2 kutuplu ve 4 kutuplu motorlar kullanılır.

Üstten çıkarılabilir tasarım

Servis işlemleri için kolay bir şekilde sökülen parçalar

Hat tipi tasarım

Çark, motor yatakları ile salmastraların ömrünü uzatmak amacıyla hidrolik ve mekanik olarak dengelenmiştir.

Korozyona karşı yüksek direnç

Pompanın Özellikleri:

Pompalar dik milli, çok kademeli pompalar olup iki versiyonda üretilmektedir. KO serileri farklı eksende giriş çıkışları olup emiş alttan basış ise üstten olmaktadır. Serisi Pompalar ise (in-line) eş eksenli pompalar olup giriş ve çıkışı aynı eksendedir. Gövde ve mil 304 kalite paslanmaz çelik olup fan ve difüzörler NORYL malzemeden üretilmiştir. Pompalar giriş ve çıkışları standart dişli olarak üretilmiştir. İstenirse flanşlı olarakda teslim edilirler. Pompa alt ve üst kafa standart pik döküm olup bronz veya paslanmaz çelik dökümde sipariş üzerine yapılır. Elektrik motoru ve pompa birbirine rijit kaplin ile akuple edildiğinden monoblok pompalı hidroforlara göre bakım onarım montaj ve demontajda büyük avantaj sağlar. Özel geliştirilmiş yataklama sayesinde susuz çalışmaya daha dayanımlıdır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.