Kataloğumuz Online Olarak Yayında !

katalog, katalog, katalog

 

katalog Siz değerli müşterilerimizin ürün bilgilerine daha rahat ulaşmasını sağlamak amacıyla online kataloğumuz oluşturulmuştur.

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Varil Pompası işletmelerde birçok kimyasal, yağ, boya, motorin,asidik, bazik, korozif, agresif, alkali, yanıcı ve parlayıcı ,sıvı sabun, bal, çikolata, pekmez, krem, jöle, macun, tutkal, reçel, şampuan, boya vb.viskoz ürünlerin güvenli, temiz ve problemsiz transferi için CE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu akışkanların büyük bir kısmı dışarıdan varillerle, konteyner, bidon, IBC tank ve diğer kaplardan alınmakta ve sonrasında işletmelerdeki kullanım alanlarına depolanmaktadır. Bu akışkanlar genelde katkı maddesi olarak kullanıldığından varilin tamamı tek bir seferde tüketilmemektedir. Tüketilse bile bu işlem genelde varili devirmek suretiyle yapılmaktadır. Bu uygulama hem işçi sağlığı açısından tehlikeli, hem ürün sarfiyatından ötürü, hem de işletme ortamında yaratacağı kirlilik dolayısıyla istenmeyen bir durumdur. Bu zorlukların tümünü ortadan kaldırmak bir varil pompası ile mümkündür. Varil pompası uygulama noktasına göre; şarjlı, elektrikli ve hava motorlu olabilmektedir. Bunun yanı sıra varil pompalarının, yanıcı kimyasallar için de exproof özellikte elektrik motorları mevcuttur. Aynı zamanda transfer edilecek olan kimyasalın özelliklerine bağlı olarak  varil pompalarının 316SS, Polypropylene ve PVDF gövde seçenekleri bulunmaktadır. Varil Pompaları Gıda ve ilaç firmaları için, FDA (Food and Drug Administration) sertifikaları da mevcuttur. Kullanılacak akışkanlarda farklı debi, viskozite, yoğunluk, kimyasal özellikler olacağından iletişim sayfamızdan pompa seçimi için formu