Indoor-flex Bina İçi Doğalgaz Tesisat Hortumu EN 15266

Marka: Ayvaz
Ürün Kodu: 701910440099
39,02TL
Vergiler Hariç: 33,07TL

Indoor-flex Bina İçi Doğalgaz Tesisat Hortumu EN 15266

Indoor-flex Bina İçi Doğalgaz Tesisat Hortumu EN 15266

Doğal gazı bina içi (daire içi) tesisatlarında kullanım yerlerine ulaştırmak, tesisatçılar için rijit boru ve fitingslerin kullanımından kaynaklanan pek çok nedenden ötürü hep sıkıntılı bir konu olmuştur. Bu malzemeler kullanılarak yapılan klasik bina içi doğalgaz tesisatları, zaman ve işçilik maliyetlerini artırdığı gibi her dönüş noktasında bakım ihtiyacı doğurmaktadır.

Ayvaz komple paslanmaz çelik malzeme kullanarak ürettiği Indoor-flex gaz hortumlarıyla, müteahhit ve tesisatçılara bina içi doğal gaz tesisatlarındaki gaz dağıtımı ve gazın tüm kullanım yerlerine ulaştırılması için daha esnek, güvenilir ve etkin bir çözüm getiriyor!

Indoor-flex, rijit boru bağlantılarına kıyasla mükemmel bir performans ve tesisat avantajı sunar. Ek parçaya gerek duymayan yapısı ve yüksek esneklikte doğal gaz dağıtım sistemi olmasının yanı sıra, deprem riski yüksek bölgelerde de kullanıcı güvenliği açısından üstün özellikler taşıyan bir sistemdir.

Avrupa Standardı EN 15266’ya uygun olarak üretilen sistem, Amerika ve Japonya'da 30, Avrupa'da ise 3 yıldır güvenle kullanılıyor!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
EN ÇOK İNCELENLER