Bimetalik - TK-1 Termostatik/Termodinamik) Kondenstop DN15

Marka: Ayvaz
Ürün Kodu: 703400102000
3.144,70TL
Vergiler Hariç: 2.665,00TL

Bimetalik - TK-1 Termostatik/Termodinamik) Kondenstop DN15

Ayvaz TK1 Bimetalik Kondenstoplar, en ağır ve hassas işletme koşullarından etkilenmeyecek dizaynda üretilmektedir. İçinde hasara uğrayabilecek hiçbir parça bulunmayan bimetalik kondenstoplar koç darbesi ve don olaylarından etkilenmez. Dövme çelik gövde, kapak içinde komple paslanmaz çelik süzgeç ve özel bimetal paslanmaz elemandan oluşan kondenstopun supabı aynı zamanda çekvalf görevi de yapar.

Kondensin boşaltılması termostatik esaslara dayalı olarak çalışan bimetal plakalar sayesinde gerçekleşir. Bimetal plakalar doymuş buhar eğrisini paralel takip ederek soğuyan kondensin tahliyesini sağlar. Aynı zamanda hava tahliyesini de gerçekleştiren bimetal plakalar, yoğunlaşmış kondensin daha fazla soğuduktan sonra tahliyesini gerçekleştirmek için ayar vidasıyla ayarlanabilirler.

Ayvaz TK1 Bimetalik Kondenstoplar, özellikle kızgın buhar uygulamaları için en ideal kondenstoplardır. Verimli ve uzun süre çalışabilmesi için boru hattına her pozisyonda bağlanabilirler. Bakım ve kondenstop değiştirme işlemlerinin güvenli olmasını sağlamak için uygun izolasyon vanaları konulmalıdır.


Uygulamaları:

Takip hatları

Kurutma üniteleri

Presleme üniteleri

Buhar ceketli borular

Konvektör ısıtıcılar

Isıtıcılar

Ürün Özellikleri
Bağlantı Şekli Flanşlı
Basınç Sınıfı PN40
Çap DN15
Gövde Dövme Çelik

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
EN ÇOK İNCELENLER